×

Koha në Gomel, Gomel, Bjellorusi është

 
 
E enjtë, Shkurt 2, 2023, java 5
Dielli: ↑ 08:36 ↓ 17:43 (9h 7m) Më shumë info

Zona kohore

Identifikuesi i zonës kohore IANA për Gomel është Europe/Minsk.
Lexo për Gomel në Wikipedia
Përcakto Gomel si vendndodhjen tuaj
Shto në vendodhjet e preferuara

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për Gomel

Diferenca në kohë
from Gomel

Los Angeles
11 orë
11 orë
Chicago
9 orë
9 orë
New York City
8 orë
8 orë
Toronto
8 orë
8 orë
São Paulo
6 orë
6 orë
Londra
3 orë
3 orë
UTC
3 orë
3 orë
Canton of Zurich
2 orë
2 orë
Lagos
2 orë
2 orë
Paris
2 orë
2 orë
Cairo
1 orë
1 orë
Johannesburg
1 orë
1 orë
Istanbul0
Moska0
Dubai+1 orë
Mumbai+2.5 orë
Hong-Kong+5 orë
Shanghai+5 orë
Singapor+5 orë
Tokyo+6 orë
Sydney+8 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Gomel në hartë

25 qytetet më të mëdha në
Bjellorusi

Babruysk Baranovichi Borisov Brest Gomel Hrodna Kobryn Lida Maladzyechna Mazyr Minsk Mogilev Navapolatsk Novoye Medvezhino Orsha Pinsk Polatsk Rechytsa Salihorsk Slonim Slutsk Svyetlahorsk Vitebsk Zhlobin Zhodzina