Time.is

Њујорк, Соединети Американски Држави

Тип на мапа:    Зголемување: + -

 
 
16:49:35
четврток, 14 ноември, 2019, недела 46
World Diabetes Day
Сонце: ↑ 06:42 ↓ 16:39 (9ч 58м) Повеќе информации