×

Koha në Khmelnytskyi, Ukrainë është

 
 
E enjtë, Mars 23, 2023, java 12
Khmelnytskyi ndërrohet në koha verore në 03:00 me E diel, Mars 26. Koha është përmirësuar për një orë para.
Dielli: ↑ 06:09 ↓ 18:29 (12h 20m) Më shumë info

Zona kohore

Identifikuesi i zonës kohore IANA për Khmelnytskyi është Europe/Kyiv (from version 2022b).
Lexo për Khmelnytskyi në Wikipedia
Përcakto Khmelnytskyi si vendndodhjen tuaj
Shto në vendodhjet e preferuara

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për Khmelnytskyi

Diferenca në kohë
from Khmelnytskyi

Los Angeles
9 orë
9 orë
Chicago
7 orë
7 orë
New York City
6 orë
6 orë
Toronto
6 orë
6 orë
São Paulo
5 orë
5 orë
Londra
2 orë
2 orë
UTC
2 orë
2 orë
Canton of Zurich
1 orë
1 orë
Lagos
1 orë
1 orë
Paris
1 orë
1 orë
Cairo0
Johannesburg0
Istanbul+1 orë
Moska+1 orë
Dubai+2 orë
Mumbai+3.5 orë
Hong-Kong+6 orë
Shanghai+6 orë
Singapor+6 orë
Tokyo+7 orë
Sydney+9 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Khmelnytskyi në hartë

25 qytetet më të mëdha në
Ukrainë

Cherkasy Chernihiv Dnipro Donetsk Horlivka Kharkiv Kherson Khmelnytskyi Kievi Kropyvnytskyi Kryvyi Rih Luhansk Lviv Makiivka Mariupol Mykolaiv Odesa Poltava Rivne Sevastopol Simferopol Sumy Vinnytsia Zaporizhzhya Zhytomyr