×

Koha në Kaka, Turkmenistan është

 
 
E diel, Mars 26, 2023, java 12
Dielli: ↑ 06:56 ↓ 19:18 (12h 22m) Më shumë info

Zona kohore

Identifikuesi i zonës kohore IANA për Kaka është Asia/Ashgabat.
Lexo për Kaka në Wikipedia
Përcakto Kaka si vendndodhjen tuaj
Shto në vendodhjet e preferuara

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për Kaka

Diferenca në kohë
from Kaka

Los Angeles
12 orë
12 orë
Chicago
10 orë
10 orë
New York City
9 orë
9 orë
Toronto
9 orë
9 orë
São Paulo
8 orë
8 orë
UTC
5 orë
5 orë
Lagos
4 orë
4 orë
Londra
4 orë
4 orë
Cairo
3 orë
3 orë
Canton of Zurich
3 orë
3 orë
Johannesburg
3 orë
3 orë
Paris
3 orë
3 orë
Istanbul
2 orë
2 orë
Moska
2 orë
2 orë
Dubai
1 orë
1 orë
Mumbai+0.5 orë
Hong-Kong+3 orë
Shanghai+3 orë
Singapor+3 orë
Tokyo+4 orë
Sydney+6 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Kaka në hartë

24 qytetet më të mëdha në
Turkmenistan

Abadan Annau Aschgabat Atamyrat Bakharden Balkanabat Bayramaly Boldumsaz Daşoguz Farap Gazanjyk Gazojak Gowurdak Gumdag Kaka Kunya Urgench Mary Seydi Tagta Tejen Turkmenabat Türkmenbaşy Yolöten Yylanly